operativa-intervencije

NESREČE V PROMETU (08.06.2012 14:11)

Nesreče v cestnem prometu - prometne nesreče
Ob 13.54 je na cesti v Račevi, občina Žiri, prišlo do čelnega trčenja dveh osebnih vozil. Ena oseba je ostala ukleščena v vozilu. Gasilci PGD Škofja Loka so požarno zavarovali kraj nesreče, s tehničnim posegom rešili ukleščeno osebo iz zvite pločevine, odklopili bateriji na vozilih, nudili pomoč reševalcem ter očistili cestišče. Eno poškodovano osebo so prepeljali s helikopterjem HENMP Slovenske policije v UKC Ljubljana.